Öt hónapos kihagyásra is számíthat a PSG ellen súlyos sérülést szenvedett Musiala.


A Bayern München csatára súlyos sérülést szenvedett, mivel eltörte a csontját, és a szalagsérülései is súlyosbítják a helyzetét.

Négy-öt hónapot is ki kellhet hagynia Jamal Musialának, miután horrorsérülést szenvedett el szombat este, a PSG-Bayern München klubvilágbajnoksági negyeddöntőben.

A Bild jelentése szerint Musiala bal szárkapocscsontja eltört, továbbá szalagsérülést is szenvedett el, amikor Gianluigi Donnarummával ütközött.

Az ütközés nem sokkal az első félidő lefújása előtt történt, egy Bayern-támadás végén a PSG-kapus Donnarumma kivetődött Musiala elé, és ráesett annak kinyújtott bal lábára. Egyből nyilvánvaló volt, hogy komoly sérülést okozott ezzel, mert Musiala lába természetellenes szögben hajlott meg.

A Bayern szélsőjének nincs szerencséje, áprilisi combizomsérülése után éppen a klubvilágbajnokságon tért vissza.

Related posts