Legendás tévéműsor tér vissza a képernyőre: sokan várták már ezt a pillanatot - Pénzcentrum Izgalmas hír érkezett, hiszen a népszerű tévéműsor újra megjelenik a képernyőkön! A rajongók már régóta várták ezt a napot, amikor kedvenc karaktereik ismét életr


A 90-es évek legendás magyar vígjátéksorozata, a Família Kft., újra visszatér a képernyőkre szeptember 1-jétől. A Duna World csatornán hétköznaponként dupla epizódokkal örvendezteti meg a nézőket, ráadásul a Médiaklikk alkalmazáson keresztül is elérhetővé válik a produkció. Ezt a hírt a Blikk számolt be, és biztosan sokak szívét megdobogtatja a nosztalgia.

A magyar televíziózás egyik legnépszerűbb sorozata, a Família Kft. szeptember elsejétől ismét képernyőre kerül a Duna World műsorán. Az MTVA közleménye szerint a 90-es években tömegeket vonzó vígjátéksorozat hétköznaponként délután, dupla epizódokkal várja majd a nézőket.

A Família Kft. úttörőként lépett a magyar televíziózás színpadára, hiszen Magyarország első televíziós vígjátéksorozataként vált ismertté. A produkció vonzerejét a szeretetteljes karakterek és a mindennapi életből merített, könnyen azonosítható konfliktusok adták. A sorozat titka a humor mellett abban rejlik, hogy mesterien vegyíti a csínytevéseket a szerelmi szálakkal és az egyéni önkeresés kérdéseivel, ezáltal egy igazán sokszínű és élvezetes élményt nyújtva a nézőknek.

A nyolc éven át tartó, összesen 385 epizódot felölelő sorozat lehetőséget teremtett a nézők számára, hogy tanúi lehessenek a Spáh ikrek és Xantus Barbara felnőtté válásának, valamint megismerkedjenek az első hazai tinédzser idol, Kárász Zénó életével. A produkcióban olyan tehetséges színészek alakították a főszerepeket, mint Esztergályos Cecília, Ádám Tamás és Nagy Zoltán, de epizódszerepekben is felbukkantak a magyar színjátszás kiemelkedő alakjai, köztük Bodrogi Gyula, akik még színesebbé tették a történetet.

A sorozat időtálló népszerűségét annak köszönheti, hogy helyzetkomikumai egyszerre voltak extrémek és hétköznapiak, így a nézők könnyen azonosulhattak a látottakkal. A közmédia most lehetőséget biztosít arra, hogy a közönség újra átélhesse ezeket a vidám pillanatokat: szeptember 1-jétől minden hétköznap délután 16 óra után dupla epizódokban követhetik nyomon a Szép és a Kövér család kalandjait a Duna World csatornán. Azok számára, akik rugalmasabb időbeosztással szeretnének nosztalgiázni, a sorozat epizódjai a Médiaklikk televíziós alkalmazásban is hozzáférhetők lesznek.

Related posts